Sunday، November 28، 2004

تیر خلاص

سایت خلیج عربی متعلق به امارات عربی متحده هک شداین به طور کاملا مودبانه یعنی ریدمان به کلهم اجمعین من الاول الی الاخر
..........


لا خليج المجعول العربي! فقط خليج البالكل الفارسي! انت فهمت؟ لا خليج العربية في الكل الدنيا و الاخرة. ولاكن هنالك الخليج
الفارسي في الشرق الاوسط. هذا الخليج المبين

سایت هک شده arabic.arabian-gulf.info

شهر دل

1-یکی از بچه ها اونروز ی میل به من زده بود ویک مساله ای رو گفته بود که خوب من خودم پیش فرض رو همین گرفته بودم و برا همین چیزی در موردش ننوشته بودم و اونم ایکه من اون کتابی رو که در مورد دور زدن فیلتر نوشته بودم فقط یک مطلب صرف علمی واینکه هر کسی چطور استفاده کنه به خودش مربوط میشه چیزی متوجه من نیست .الان فکر کنم همه می دونند که فیلتر در ایران یه چیز کاملا سیاسیه و اصلا ربطی به سایت های غیر اخلاقی (immoral or porno sites)نداره و اصولا به نظر من رفتن به یه همچین جاهایی علاوه بر اینکه با اخلاق و هزار تا چیز مثل این جور در نمی یاد(برا ادم هایی که معتقدند) با ارزش هایی که هممون هم قبولش داریم هم درست نیست.
پس تو این مورد دیگه بر می گرده به ارزشی که هر انسان به انسان بودن خودش قایله و ربطی به من نداره و پس نگین که مطلب من می شم جاده صاف کن برا گناه (تازه مگه این وبلاگ چند نفر بازدید داره؟.......)همین رو هم من به خاطر اینکه دوستام می پرسیدند و اتفاقا ادم های خیلی شریفی هستند نوشتم و گرنه ادم هایی که اون دوست عزیز تومیل برام نوشته بود هزار راه دیگه دارند اصلا سوای اینترنت وفیلتر..این مساله خیلی درگیرم کرده بود ولی نمی خواستم در موردش بنویسم که دیگه یه جوری شد که نوشتم فقط خواهشا به کسی برنخوره یا فکر دیگه نکنید.
2--کوچه شهر دلم از صدای پای تو خالیه
نقش صد خاطره از روزای دور
به شب کوچه دل دیگه مهتاب نمی یاد
تو حجله چشام عروس خواب نمی یاد
کوچه شهر دلم بی تو کوچه غمه
همه روزاش ابریه روز افتابیش کمه
این اهنگ فریدون فروغی رو اگه تا حالا مثل من نشنیدید پس دیگه از دست ندید و سریع برید دانلود کنید که واقعا عالیه.کوچه شهر دلم --فریدون فروغی (از وبلاگ کوزه )
اگه تا حالا نرفتید لیست وبلاگ های برگزیده بخش مسابقه رادیو المان(DW Best of Blogs contest)رو نگاه کنید پس بدانید و اگاه باشید که باز این حسین اونجا هم هست علاوه بر خودش تا همین جا رسیدنش هم کلی برای وبلاگ های فارسی خوب میشه که اصلا رادیو المان حساب نکرده بود پس اگه خواستید کمک کنید که بالاتر بره کل رای دادن بیشتر از دو دقیقه طول نمی کشه(ماکزیمم اش)


رای بدهید به فتوبلاگ در بخش وبلاگ‌های موضوعی
رای به وبلاگ انگلیسی‌ در بخش وبلاگ‌ روزنامه‌نگارانه به زبان انگلیسی

Friday، November 26، 2004

خلیج فارس

تو این چند مدت فرصت نبود که بیام اینجا برای همین مدتی این مثنوی تاخیر شد ولی توی این چند مدت چند تا مطلب بود که می خوام راجع به اونا بنویسم:

1-مساله این national geographyکه در اهم این امور است . دیگه کم مونده که رو نقشه خود ایران هم بنویسند "جمهوری عربی ایران" . که به نظر من این اقدام که بچه های وبلاگ نویس شروع کردند خیلی می تونه تاثیر گذار باشد و مساله این بمباران گوگل خیلی عالیه ولی تنها چیزی که اینجا می مونه و همه هم می دونیم اینه که همه اینا یازم و نه کافی است .این اقدام در حد سمبلیک عالیست و لی بایستس اقدامات دیگری نیز در کنار این قضیه باشه تا بتونه همه این اقدامات اثر خودش رو بگذاره.
2- مساله دیگه فرق اقدامات که خودجوشند با اقدامات دولتی است که خیلی جالبه.مثلا فکر کنید الان دولت زبانم لال می خواست یکذره قاطع تر حمایت کنه. اونوقت تو اخبار ساعت 2بیانیه و ابراز همدردی بود که سرازیر می شد از طرف دولت فخیمه جمهوری اسلامی که همه شدیدا این مساله رو تکذیب می کردندو اصلا منکر وجود یه همچین چیزی. شب ساعت 9 تازه شدیدا محکوم می کردندو فردا شب هم بایستی شعار مرگ بر national geography می دادیم و صبح هم راهپمایی و دوباره فردا صبح همه چیز تعطیل. ولی اینجا مساله فرق می کنه و این اقدامات علیرغم سمبلیک بودن بسیار تاثیر گذار تر از اقدامات دیگه است.
3- برای دوستایی که می خواند لینک بدهند برای اینکه این قضیه بهتر بتونه تو گوگل page rank صفحه رو بالا ببره تو یه پست خاص به این قضیه اشاره کنید عنوان پست رو هم مرتبط انتخاب کنید. تو اون پست خاص هم برای جلب موتور های جستجو از key word های خاص بیشتر وبه هر بهانه ای استفاده کنید و لینک کنید. چون عباراتی که به صورت head line هستند بیشتر مورد توجه هستند پس حتما سعی کنید که لینک پست رو حتما به صفحه مورد نظر بگذارید . تا حتما وقتی قراره این بمب گوگلی مون بترکه ابرو مند باشه .بعد هم این که حتما این لینک رو د ر کنار وبلاگ یا سایتتان نیز قرار دهید. اطلاعات بیشتر در مورد بمب گوگلی
Goole Bomb

اگه هم از این اقدام ناراحتید و می خواهید اعتراض کنید اینجا را امضا کنید
4-تو این مدت گوگل یه سرویس بسیار مفید دیگه هم برای هدفمند کردن جستجو ایجاد کرده که خیلی مفید است.برای دانشجویان لینک http://scholr.google.com/
5-حالا که صحبت موتور های جستجوست نیز در اخر از دوست عزیزی که بدنبال جستجوی "دختر " اومده اینجا رو پیدا کرده از صمیم قلب پوزش می طلبم. نمی دونم چی نوشتم که گوگل اینجا رو با میدون ولیعصر عوضی گرفته. ولی یه خواهش هم از این دوست عزیز . که اگه تونستید پیدا کنید بدهید بگذارم اینجا که اگه ملت خواستند مثل شما جستجو کنند بیاند اینجا لااقل دست خالی برنگردند و من هم شرمنده اشون نشم.

Arabian gulf

* خليج العربي ، arabian gulf ( این یک صفحه خطای معمولی نیست) :::


The Gulf You Are Looking For Does Not Exist. Try Persian Gulf.
The gulf you are looking for is unavailable. No body of water by that name has ever existed. The correct name is Persian Gulf, which always has been, and will always remain, Persian

خليج العربي ، arabian gulf
The Gulf You Are Looking For Does Not Exist

Wednesday، November 10، 2004

احیا

شب احیای امسال توفیق شد(!!) بریم مسجد دانشگاه.خیلی جالبه ادم حتما باید بره وببینه مسجدی که روزای دیگه خالیه جای سوزن انداختن نبود .ماشالله به لطف این مداحین عزیز اصلا روایت کم نمی یاد هر سال کلی روایت جدیده که اپدیت میشه حالا واقعا اینارو از کجاشون در می ارند خدا داند... دم به دقیقه هم که دعاست برای سلامتی رهبر معظم انقلاب..ولی حسابی وسطای شب سر دعای جوشن کبیر به شکلی داشتند گریه میکردند که من گفتم دیگه همه اینا میرند بهشت که بعد قرار شد پذیرایی بشه و کیک و شربت اوردند سر گرفتن اینا همان برادران که یه جوری گریه می کردند که دل سنگ رو هم میسوزوند به طرف کیک ها حمله میکردند ادم باورش نمی شد که اینا چند دقیقه پیش قرار بود برند بهشت.ولی جالبش دوست ما بود که وقتی کیک گرفتند اصلا یه جوری دست اش رو برد طرف سینی که من فکر کردم این اصلا دلش نمی خواد برداره و نصفه برداشته ولی وقتی نگاش کردم دیدم ستونی از کیک توسط ایشان برداشته شده .خلاصه جاتون خالی فیضی بردیم...مراسم پر باری بود.
امروز داشتم تو اتوبوس می اومدم به شهرمون با یکی نشسته بودیم که طرف توی نیروی انتظامی بود خیلی جالب بود حرف هایی که میزد ادم شاخ در می اورد اولا که می گفت از وقتی که جریمه ها رو زیاد کردند ابدا تاثیر مثبتی در میزان تخلف نداشته و میگفت همه این چیزایی که میگن کشکه!تو راه که داشتیم می اومدیم چند تا از خواهران بسیجی هم نشسته بودند ردیف جلو که فکر کنم حقوق می خوندند که داشتند بلند بلند حرف می زدند که ما یه اشاره به این اومدیم که بابا شما یه تذکر منکراتی به اینا بده که اقا تازه سر دلش باز شد که دیدیم بله حاج اقا کلی دوست دختر داره !! تازه استدلالات جالبی داشت فکر کنم طبق گفته های خودش تقریبا نصف دخترای شهری که این توش خدمت می کنه با این دوست اند .یه چیز جالب دیگه هم اینکه چند تا هم دوست خانم داشت که این یکی واقعا محشره!! وقتی هم از من پرسید من گفتم که نه بابا ما دوست دختر نداریم باور نمی کرد البته منم جای اون بودم شونصد تا هر روز دوست پیدا میکردم .خب ادم صبح تا شب یک الگانس با یه راننده زیر پاش باشه نتونه دوست پیادا کنه پس قراره من پیدا کنم؟ تازه بعدا هم که باورش شده بود به من گفت می خوای واست پیدا کنم (!!؟؟!!)انگار که داره سیگار تعارف کنه خیلی ادم جالبی بود در کل .
در ضمن کتابی که نوشته بودم اون روز تو قسمت پر بیننده ترین لینک ها بود در ضمن برای کسایی هم که اشکالاتی پرسیده بودند حتما جوابشان رو خواهم داد مطمنا.باز از همه دوستانی که لینک داده اند ممنونم.

Wednesday، November 03، 2004

«انتخابات امریکا در اهم امور است».

«انتخابات امریکا در اهم امور است».حضرت ایت ا.. خودم