Monday، March 21، 2011

سعه صدر

سعه صدر بالای حاکمیت واقعا بیداد میکند! فکر کنم اصلا منطقی نباشد که بپرسم چرا فیلتر شده اینجا دوباره. به خاطر دو نامه اخیر یا به هر علت دیگری فعلا که آزادترین مملکت جهان تحمل دو خط نوشته را نیز از دست داده. دفعه قبل برای پیگیری میل زدم که البته باز نیز نهایتا معلوم نشد دلیلش چیست. این بار اما دیگه نمیخوام حتی میل هم بزنم. واقعا مشکل مال کسی است که از چهار تا نوشته و حرف زدن معمولی مردم خودش میترسه و احساس میکنه میتونه جلوشو بگیره. بالطبع همانطور که قرار نیست برای آب خوردن هم اجازه بگیریم برای حرف زدن و نوشتن نیز اجازه کسی لازم نیست. 
این البته برای همین تعدادی که اینجا رو میخوندند مشکل ساز میشه که فعلا میتونید از گوگل ریدر بخونید.

Wednesday، March 16، 2011

فراخوان زنجیره وبلاگ نویسان سبز

شادی نوروز خود را با خانواده شهدا قسمت کنید 

هم وطن 

در آستانه دومین نوروز سبزی که روزهای سیاه کودتای ما را در بر خواهد گرفت، جای خالی همراهان دیروزمان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. شوربختانه زمستان سرد 89 نیز با شهادت تنی چند از یاران سبزمان همراه شد تا بیشتر از پیش بی‌تاب پایان یافتن زمستان سیاه استبداد شویم. این یلدای تاریک دیر زمانی است که سخت جانی می‌کند، اما چه باک که باور ما در سر زدن سپیده بر بام وطن تردید ناپذیر است. تا آن روز تنها صبوری می‌خواهیم و امید. 
همراه سبز 
در واپسین روزهای سال «استقامت و پایداری جنبش سبز»، ما، زنجیره‌ای از وبلاگ نویسان سبز گرد هم آمده‌ایم تا شادی‌های کوچک نوروزی خود را با بازماندگان شهدای جنبش قسمت کنیم. سلامی به گرمی، دستی به مهربانی و کلامی به شادی، کوچکترین عیدانه ما برای کلبه‌هایی است که در سوگ عزیزان به ماتم نشسته‌اند. دل‌های ما نوروز امسال را در کنار خانواده‌های شهدا تحویل خواهد کرد. پس از شما خوانندگان خود نیز دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندید و ما را در انجام این گام کوچک یاری رسانید. 
زنجیره وبلاگ نویسان سبز، شما خواننده این نامه را فرا می‌خواند تا نوروز امسال را با ارسال یک کارت تبریک، یک پیام محبت آمیز و یا یک شاخه گل، با بازماندگان شهدای جنبش تقسیم کنید.

به امید جشن نوروز آزادی 
زنجیره وبلاگ نویسان سبز 
پی نوشت: 
دوستان وبلاگ نویس در صورت تمایل به حمایت از این طرح، پس از انتشار این نامه در وبلاگشان، آدرس ولاگ خود را به ای-میل ([email protected]) ارسال کنند. 
مخاطبان گرامی که قصد دارند به این طرح پیوسته و برای خانواده شهدا عیدانه ای ارسال کنند، می توانند با ای-میل ([email protected]) تماس بگیرند تا نشانی منزل شهدا را برایشان ارسال کنیم.

مجمع دیوانگان / دیجیراز / گاه نوشته های یک فمینیست سبز / دختر خورشید / تنها مورچه بلاگر  / کاظم عبدالصمدی / Daily Of "The Iran's Daughter" / ضددروغ / حرف حساب / آرزوهای یک دکتر کوچولو / قلمدان / به همین سادگی / مرثیه‌های خاک / زندگی ایرانیچرخ و فلک / یادداشت های نجات بهرامی / آرش حسینی پژوه / لیبرالیسم / لیبرالیسیون / نمای نقطه نظر / زمین گرد است /علی مصلحی / دالان سبز / یادداشت های یک غزل / راز سر به مُهر / امیر / اوپانیشه / فعلاً بی‌نام /

Thursday، March 10، 2011

Google Document and Download limit

گوگل داکیومنت سرویس بسیار خوبی برای اشتراک گذاری ویدیو و فایل هست. تنها مشکلی که دارد این است که وقتی تعداد زیادی کاربر با هم دارند دانلود میکنند به صورت خودکار دانلود فایل رو گوگل برای مدتی غیر فعال میکنه و پیغام زیر رو میبینید.
Sorry, you can't view or download this file at this time.
 یعنی همچنان میتوان به صورت پریویو دید (البته تنها در جاهایی که خود گوگل ویدیو ف ر نیست). برای حل این مشکل اگه با پیغام خطای زیر روبرو شدید به جای دانلود گزینه شر رو بزنید و از منوی Email as attachment به خودتون میل کنید . در قسمت attach item as رو همون گزینه as is بگذارید باشه و میل خودتون رو در To بنویسید. در اینصورت همون فایل رو در میل باکس خودتون خواهید داشت که به راحتی میتونید دانلود کنید.