Wednesday، November 28، 2007

محبوب چفیه داران

عبادی نمی‌فهمد که اهمیت غنی ‌سازی برای ایران درست به اندازه‌ی اهمیت تامین آب و تلفن و نان شب مردم است و اگر ایران از تلاش برای تامین انرژی اتمی دست بکشد تا پنج، شش سال دیگر از نظر اقتصادی ورشکست خواهد شد. منبع اصلی
نقل کیهان از این پاراگراف :
درخشان با اشاره به نياز روزافزون كشورها به منابع جديد انرژي و محدوديت هاي منابع انرژي هاي تجديد ناپذير معتقد است: «عبادي نمي فهمد كه اهميت غني سازي براي ايران درست به اندازه اهميت تأمين آب و تلفن و نان شب مردم است و اگر ايران از تلاش براي تأمين انرژي اتمي دست بكشد از نظر اقتصادي ورشكست خواهد شد.»

پسر جای بسی تبریک داره . کیهان هم به نظرش حرفت خیلی دیگه چرت امده که اون 5 یا 6 سالت رو حذف کرده ، حتما نویسنده هم هنگام ادیت به این پاچه خواری عظیم از ته دل خندیده ، ولی جان مادرت این 5 یا 6 سال را چطوری محاسبه کردی که کیهان هم قبولش نداشته !
در ضمن وبلاگ نویس تیم خارج ایران ، تبریک داره ، محبوب چفیه داران

Monday، November 19، 2007

خاطرات روسپیان سودازده من

کتاب جدید مارکز که در ایران چاپ و به سرعت توقیف شد رو انتشارات نشر ایران برای دانلود رایگان روی سایتشان قرار داده . دانلود کنید

لینک از صبحانه .

Sunday، November 18، 2007

.

همیشه بودن کسی که برایش غرغر کنی نعمت بزرگی است ، کوچکترین فایده ای هم که دارد این است که خیالت راحت میشود که مشکلات و ناراحتی هایت هر چه قدر هم که بزرگ باشند جز برای خودت برای کس دیگری مهم نیست . تنهایی بد دردی است !

Friday، November 09، 2007

ساری گلین

لینک از :خورشید